خانه » اخبار موسیقی » کنسرتی پس از پنج سال دوری از صحنه اجرای رسمی کنسرت
کنسرتی پس از پنج سال دوری از صحنه اجرای رسمی کنسرت

کنسرتی پس از پنج سال دوری از صحنه اجرای رسمی کنسرت

کنسرتی پس از پنج سال دوری از صحنه اجرای رسمی کنسرت

خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» پس از پنج سال در تهران روی صحنه اجرای رسمی کنسرت می‌رود.

حامی که آخرین کنسرت خود را پنج سال پیش در سالن اریکه ایرانیان روی صحنه برده بود و پس از آن به دلایلی کنسرتی را برگزار نکرده است، در تاریخ هشتم دی ماه در تالار وحدت با همراهی گروه آوزاری تهران روی صحنه می‌رود.

این خواننده با سابقه پاپ – کلاسیک دراین اجرا گروه آوازی تهران به رهبری «میلاد عمرانلو» را نیز در کنار خود می‌بیند و تنظیم آثارش برای ارکستر را «محمدرضا عقیلی» انجام داده است.

رضا تاجبخش سرپرست گروه «حامی» برای این کنسرت است و نوازندگانی چون کریم قربانی، ناصر رحیمی، هومن غفاری، رضا لمعانی، بهنام رهنما، شایان ریاحی و آرین کشیشی «حامی» را در این کنسرت همراهی خواهند کرد.

حامی شب گذشته در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» درباره این کنسرت، برنامه ریزی های انجام شده و پیش‌بینی‌هایش برای این برنامه گفت: «بزرگترین اتفاقی که در اجرا صورت می گیرد، برانگیخته شدن حس نوستالژی حاضرین است که آن را می توان راه ارتباط بین صحنه و مردم دانست. مخاطب در این کنسرت قطعاتی را خواهد شنید که با آنها در سالهای گذشته خاطره داشته و دارد و بعدها از آن لذت خواهند برد. در این کنسرت قطعاتی را اجرا خواهم کرد که حاضرین در سالن آنها را قبلا شنیده‌اند و با آنها خاطره بازی کرده‌اند و دوستش داشته‌اند.»

حامی در ادامه افزود: «انتخاب قطعات توسط خودم، محمدرضا عقیلی و رضا تاجبخش انجام شده است و کنداکتور برنامه جوری است که حدود دو ساعت برنامه اجرا خواهم کرد و حدود ۱۸ قطعه را می خوانم. در سه قطعه ازاین هجده قطعه نیز اعضای گروه آوازی تهران به رهبری میلاد عمرانلو در کنار ما خواهند بود و با شانزده خواننده کر، ما را همراهی خواهند کرد.»

یرنده تندیس طلایی موسیقی ما، در انتهای صحبت‌هایش نیز توضیح داد: « این کنسرت پیش درآمد کنسرت‌های بعدی در تهران، شهرهاى ديگر ايران و برخى كشورهاى اروپايى است و به مرور برنامه‌ای بعدی را هم اطلاع رسانی خواهم کرد.»

«حامی» برای این کنسرت شعار «خورشید که خاموش نمی‌شود» را انتخاب کرده است و بلیت فروشی این اجرا از ساعت ۱۴ امروز شنبه ۲۸ آذرماه آغاز خواهد شد.

خبر تکمیلی (ساعت ۱۸:۰۰):
عصر امروز و به محض آغاز بلیت فروشی کنسرت حامی، تمام بلیت‌ای این کنسرت در کمتر از دو ساعت به فروش رسید و تمام شد. برنامه گذاران و تهیه کننده این کنسرت قصد تمدید این اجرا را در آینده ای نه چندان دور دارند که به محض قطعیت، اخبار آن از طریق «موسیقی ما» اطلاع رسانی خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. وای من عاشقشم کی میای اهواز از نزدیک ببینمت

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است