خانه » اخبار موسیقی » بخشی از عواید کنسرت ایران من به زلزله‌زدگان غرب ایران اختصاص می‌یابد
بخشی از عواید کنسرت ایران من به زلزله‌زدگان غرب ایران اختصاص می‌یابد

بخشی از عواید کنسرت ایران من به زلزله‌زدگان غرب ایران اختصاص می‌یابد

​کنسرت همایون شجریان و تهمورس و سهراب پورناظری از امشب اجرا می‌شود

بخشی از عوایدِ کنسرت «همایون شجریان و تهمورس و سهراب پورناظری» که قرار است از امروز – شنبه، یازدهم آذرماه- در تالار وزارت کشور برگزار شود، در اختیارِ زلزله‌زدگانِ غرب ایران قرار خواهد گرفت؛ همچنین این هنرمندان تعدادی بلیت به صورتِ «همت عالی» در اختیار تعدادی از علاقه‌مندان می‌گذارند تا آن نیز در اختیارِ مردمِ آسیب‌دیده‌ی غرب کشور قرار گیرد.

«همایون شجریان» در این باره نوشته است: «دوستانِ گرامی از یازدهم آذرماه با کنسرتِ «ایرانِ من» در خدمت شما عزیزان خواهیم بود و در کنار چند قطعه‌ی تازه، آثاری چون: چرا رفتی، ابر می‌بارد، آهای خبردار و … را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

بخشی از عوایدِ این کنسرت و بلیت‌های اهدایی که به صورت همت عالی در اختیار تعدادی از علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و همچنین کمک‌های اسپانسرِ برنامه -شرکت «دوو»- برای رفع احتیاجاتِ آینده‌ی مصیبت‌دیدگانِ زلزله‌ی کرمانشاه، هزینه خواهد شد. کمپین «ایران من» نیز در همین راستا فعالیت‌ خواهد کرد. لازم به توضیح است جزییات هزینه‌کردِ کمک‌های مالی برای زلزله‌زدگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. امید است ما نیز بتوانیم به اندازه‌ی قطره‌ای از دریای همدلی بی‌حد و مرز مردمِ «ایران من» دین خود را ادا کنیم.»

این کنسرت در روزهای یازدهم، دوازدهم، پانزدهم و شانزدهم آذرماه در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود و علاوه بر قطعاتِ جدیدی که برای اولین بار در این کنسرت اجرا می‌شود، قطعاتی از آلبوم‌های نه فرشته‌ام نه شیطان، رگِ خواب و آرایش غلیظ به اجرا در می‌آید.

«همایون شجریان» و «سهراب پورناظری» تابستانِ سال جاری کنسرت- نمایش «سی» را روی صحنه برده بودند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


پیش بینی فوتبال
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است