خانه » اخبار موسیقی » سند استراتژیک بنیاد رودکی منتشر شد
سند استراتژیک بنیاد رودکی منتشر شد

سند استراتژیک بنیاد رودکی منتشر شد

سند استراتژیک بنیاد رودکی منتشر شد

 سند استراتژیک بنیاد فرهنگی هنری رودکی منتشر شد. این سند با تشریح ماموریت و فلسفه وجودی این سازمان، چشم‌انداز و دورنمای بنیاد رودکی را ترسیم کرده است.

«علی‌اکبر صفی‌پور» مدیرعامل بنیاد رودکی در پیش‌گفتار این سند، آن را حاصل ۶ ماه بحث و گفت‌و‌گو عنوان کرده و افزوده است: «بنیاد فرهنگی هنری رودکی به عنوان نهاد عمومی غیردولتی از نظر جایگاه قانونی، حمایت‌های دولتی، هنرمندان فعال در این مجموعه و امکاناتی که در اختیار دارد، از موقعیت ممتازی برخوردار است اما تا کنون به آن‌چه شایسته نام این بنیاد است دست پیدا نکرده است.»

مدیرعامل بنیاد رودکی تاکید کرده که این مجموعه نتوانسته آنچنان که باید به خدمت‌رسانی بپردازد و دلیل این امر را نداشتن استراتژی و سند چشم‌انداز می‌داند. او در این پیش‌گفتار تاکید کرده: «امید است فرصتی باشد تا با پیاده‌سازی این سند شاهد روزهای خوبی در بنیاد رودکی در کنار اهالی فرهنگ و هنر و همچنین آسان‌سازی مسیر تولید آثار ارزشمند و کشف و به‌کارگیری استعدادهای درخشان هنری در کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم.»‌

متن سند استراتژیک بنیاد رودکی برای آگاهی صاحب‌نظران و همچنین ارائه نظر مخاطبان در سایت این بنیاد در دسترس قرار گرفته است.

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است