خانه » اخبار موسیقی » دوئت آنیا لخنر و فرانسوا کوتوریه برگزار می‌‌شود
دوئت آنیا لخنر و فرانسوا کوتوریه برگزار می‌‌شود

دوئت آنیا لخنر و فرانسوا کوتوریه برگزار می‌‌شود

دوئت آنیا لخنر و فرانسوا کوتوریه برگزار می‌‌شود

 دوئت ویولنسل و پیانو با حضور «آنیا لخنر» نوازنده‌ی مشهور آلمانی و و «فرانسوا کوتوریه» آهنگساز صاحب سبک و پیانیست فرانسوی با اجرای آثاری از گورجیف، مومپو، کومیتاس و کوتوریه، در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌رود.

این اجرا با حضورِ این دو نوازنده و با همکاری مستمر این دو در قالب کوارتت تارکوفسکی باز می‌گردد. در پروژه جدید این دو در قالب دونوازی های کلاسیک به اوج خود رسیده‌است. برنامه ای که این دو نزدیک به دو سال است که به اجرای آن می‌پردزاند، شامل آثاری از هنرمندان بزرگ اما کمتر شنیده شده‌ای چون گئورگ گورجیف (یونان)، فدریکو مومپو (اسپانیا) و کومیتاس وارتابد (ارمنستان) همچنین از ساخته خود فرانسوا کوتوریه است. این دو با تنظیم‌های مجدد آثار این آهنگسازان تاثیرگذار، افزودن  برچاشنی بداهه نوازی و وام گیری از مکتب امپرسیونیسم، آلبوم “Moderato Cantabile”  و به دنبال آن اجراهای زنده، آن را به علاقه‌مندان موسیقی کلاسیک ارائه خواهند داد.اجرای پیش رو در تهران، نخستین تجربه در اجرای زنده آثار این آهنگسازان در ایران است.

این اجرا در روزهای ۲۶ و ۲۷ آذرماه ساعت  ۲۰:۳۰ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیط به سایت تیوال مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


پیش بینی فوتبال
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است