خانه » اخبار موسیقی » بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی «هارمونیکا بلوز» را برگزار می‌کند
بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی «هارمونیکا بلوز» را برگزار می‌کند

بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی «هارمونیکا بلوز» را برگزار می‌کند

بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی «هارمونیکا بلوز» را برگزار می‌کند

اولین دوره کارگاه آموزشی هارمونیکا بلوز با حضور نوازنده سرشناس این ساز در ایران برگزارمی‌شود.

به گزارش «موسیقی ما»، بابک صفرنژاد در روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت در تهران اولین دوره کارگاه آموزشی هارمونیکا بلوز را برگزار می‌کند. این نوازنده هارمونیکا درباره این کارگاه آموزشی معتقد است: «هدف از برگزاري اين كارگاه تمركز بر تكنيكهاي هارمونيكاي دياتونيك در سبك بلوز است كه در چند بخش مختلف برگزار ميگردد.» شركت كنندگان عزيز توجه داشته باشند اين كارگاه به صورت فعال برگزارمي شود به اين معنا كه همراه داشتن ساز براي شركت كنندگان الزاميس.

مباحث تخصصي این کارگاه عبارتند از: «شناخت تخصصي ساز دياتونيك، طرز صحيح گرفتن ساز با ميكروفن و بدون ميكروفن، طرز صحيح نفس گيري ، چيدمان تمامي نتها و آكردها(اجرا با گامهاي مختلف ساز دهني)، تكنيكهاي تانگ بلاك و پاكر(تاريخچه ، شيوه اجرا ومزاياي اين دو تكنيك)، مقدمه اي براي تكنيك بندينگ(توضيح و اجرا به صورت گروهي)، تكنيك ويبره و انواع آن، تكنيك چاگينگ و فريز ها در چاگينگ، طريقه استفاده از ميكروفنهاي مختلف و معرفي آنها.

این کارگاه در آموزشگاه «کرال» به آدرس: (خیابان سهروردی شمالی، خیابان اندیشه، بین اندیشه ۶ و ۷، پلاک ۱۲ واحد ۲، آموزشگاه کرال، «همدلان نوا»)، از ساعت ۱۷ تا ۲۰ برگزار خواهد شد.

علاقمندان جهت حضور در این کارگاه می توانند از طریق بروشورزیر اقدام نمایند.

 

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است