خانه » اخبار موسیقی » آرش گوران در میان ۲۰ رهبر جوان بر‌تر جهان
آرش گوران در میان ۲۰ رهبر جوان بر‌تر جهان

آرش گوران در میان ۲۰ رهبر جوان بر‌تر جهان

آرش گوران در میان ۲۰ رهبر جوان بر‌تر جهان

آرش گوران پس از دریافت لوح دیپلم افتخار از مسابقه رهبرى دریاى سیاه راهى مسابقات رهبرى ژونس موزیکال در بخارست شد و موفق شد در آن مسابقات در میان ۲۰ رهبر ارکستر جوان قرار بگیرد.

این مسابقات در دنیا از جایگاه و اهمیت ویژه اى برخوردار است و وابسته به یکى از بزرگ‌ترین فستیوال هاى موسیقى دنیا یعنی فستیوال جرج انسکو برگزار می‌شود.

این فستیوال محل اجتماع چهره‌هاى ویژه موسیقى کلاسیک جهان است و راه یافتن به آن مستلزم توانایى و مهارت تخصصى بالایى براى هنرمندان سرتاسر دنیا است.

آرش گوران پس از اجرای درخشان از بخشى از اثر پیچیده‌ى باله پرستش بهار از «ایگور ستراوینسکى» و قطعه راپسودى رومانیایى شماره ١ اثر «جرج انسکو» توجه اعضاى هیئت داوران این مسابقه را به خود جلب کرد و توانست به بخش دوم مسابقه صعود کند.

سمفونى شماره ٢ اثر «بتهوون» و اثرى از آهنگساز مدرن رومانیایى «کنستانتین سیلوسترى» آثاریست که آرش گوران در بخش دوم مسابقه ارکستر فیلارمونیک جرج انسکو که جز بهترین و نامى‌ترین ارکسترهاى جهان به شمار مى آید رهبرى کرد. در میان ۵٠ رهبر از سرتاسر دنیا جز ٢٠ رهبر برگزیده جوان جهان از نگاه این مسابقات قرار گرفت و پیشنهادات کارى متعددى دریافت کرد که پس از بازگشت به ایران به شرح آن‌ها خواهد پرداخت.

در مرحله اول این مسابقه رهبران زیادی از آمریکا، آلمان و روسیه که از جمله آن‌ها می‌توان به دستیار یورى سیمونو وْ در ارکستر فیلارمونیک مسکو اشاره کرد، حذف شدند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید vpn ساکس پیش بینی فوتبال
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است